محل تبلیغات شما
چند وقت پیش داشتم میرفتم یه رومه همشهری بگیرم که دیدم رومه همشهری نیست برای همین اومدم نشستم پای نت و یه سرچی تو نت زدم و یه سایتی به نام سایت نیازمندی ها دات نت پیدا کردم این سایت برام خیلی جالب بود آخه من کلا تو فضای مجازی تجربه ای ندارم این سایت بخش های مختلفی داشت و میشد به راحتی مث رومه نیازمندی ازش استفاده کرد هر موضوعی که میخواستم یا تو دسته بندی ها بود یا اینکه با یه حستجوی راحت میشد پیدا کرد همینه که دیگه رومه نمیگیرم و هر آگهی بخوام میتونم از همینجا پیدا کنم یکی دیگه از ویژگی هایی که داره اینه که خیلی راحت میتونم توش بدون هیچ هزینه ای آگهی خودمو ثبت کنم و پس از تایید و فعال سازی آگهی بهم اطلاع میده اتفاقا هفته پیش برای یکی از دوستام آگهی رایگان ثبت کردم برای فروش و دوستم میگفت که کلی زنگ خور داشته و ازش راضی بوده همین کار باعث شد اگهی که داده بود رو ستاره دار کنه و ارتقا بده ولی کلا سایت خیلی خوب و با کیفیتی هست و به شما هم پیشنهاد میکنم از این سایت استفاده کنید.

آموزش ست کردن DNS در ویندوز

آموزش خرید اکانت نود 32

بهترین قیمت برای خرید پاور بانک

سایت ,رومه ,آگهی ,یه ,نت ,خیلی ,این سایت ,و یه ,رومه همشهری ,اتفاقا هفته ,فعال سازی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

kietrapdetal وبلاگ خبری rabwordlige دلنوشتها مجری برگزاری عروسی های سنگین و مذهبی مطالب اینترنتی thelarcarlstuf زندگی بهتر❤ arefenban yahoowm